Nordisk Vandskadegruppe - Kontakt

Leon Steen Buhl

Jeg er din kontaktperson

Skriv til mig

Indtast venligst et validt navn
Eller dit telefonnummer
Sender besked
Tak for din besked
Vi beklager

På grund af en teknisk fejl kan din henvendelse desværre ikke modtages i øjeblikket. Du er velkommen til at skrive en mail til Send e-mail eller ringe til +45 72202468

Nordisk Vandskadegruppe - Kontakt


Medlemmerne af Nordisk Vandskadegruppe 2015
Nordisk Vandskadegruppe. Stående fra venstre: Rolf Kling, Oddvar Stensrød, Roger Andersson, Knut Helge Sandli, Lars-Erik Fiskum, Kasper Boel Nielsen, Leon Buhl, Birger Christiansen, Jón Sigurjónsson og Kaisa Kauko.

Leon Buhl, Danmark
lsb@teknologisk.dk

Birger Christiansen, Danmark
btc@tekniq.dk

Kasper Boel Nielsen, Danmark
kbn@bsf.dk

Jón Sigurjónsson, Island
jon.s@nmi.is

Kaisa Kauko, Finland
kaisa.kauko@ymparisto.fi

Rolf Kling, Sverige
rolf.kling@vvsforetagen.se

Bertil Jönsson, Sverige
bertil.jonsson@boverket.se

Johnny Andersson, Sverige
johnny.andersson@ramboll.se

Roger Andersson, Sverige
roger.andersson@dalarnas.se

Thomas Helmerson
thomas.helmerson@sakervatten.se

Jukka Maatta, Finland
jukka.maatta@vtt.fi

Lars-Erik Fiskum, Norge
lars-erik.fiskum@sintef.no

Oddvar Stensrød, Norge
oddvar.stensrod@gjensidige.no

Knut Helge Sandli, Norge
sandli@dibk.no