Må vi gemme en cookie?

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse af vores hjemmeside, målrette indhold samt statistik. Læs mere om cookies

Rørcenterdagene 2019 - Udstilling og konferencer - Udstillerliste 2019

Pia  Blomquist

Jeg er din kontaktperson

Skriv til mig

Indtast venligst et validt navn
Eller dit telefonnummer
Sender besked
Tak for din besked
Vi beklager

På grund af en teknisk fejl kan din henvendelse desværre ikke modtages i øjeblikket. Du er velkommen til at skrive en mail til Send e-mail eller ringe til +45 72 20 22 92.

foto fra Rørcenterdagene 2015 P1 al-laser, jkl mv

Rørcenterdagene 2019 - Udstilling og konferencer - Udstillerliste 2019

112 firmaer (i alfabetisk orden) udstiller på Rørcenterdagene 2019. Udstillingskataloget kan down-loades fra forsiden

Stande med numre fra 1-46 er inde i det store udstillingstelt, resten 47-150 er udendørs.

På firmanavnet, er der sat et link ind til firmaets hjemmeside.(OBS! ændringer i standnumre kan forekomme)

A. & O. Johansen A/S (96, 97)

Agrometer A/S (15)

ACO Nordic A/S, (82, 83)

AL-Laser A/S, (61)

Amiblu Norway A/S, (133)

AMU, Fyn (42)

andersen & nielsen A/S, (112)

Anton Christensen ApS, (84, 85)

ASP Produktudvikling, (109, 110)

Atlas Copco, (114)

AVS Vejsikring A/S, (109, 110)

BG Millag ApS(98, 99)

Biokube, (79)

Blücher Metal A/S, (16)

Brødrene Dahl, (24)

Byggros A/S, (98, 99)

Cady Aqua Control ApS, (6)

Care Construction, (124)

Cobalch ApS, (75)

C-TV, Tekniske Artikler A/S, (66)

Danpipe A/S, (73)

Dansk Brønd Teknik, (81)

Dansk Højtryk A/S, (101)

Dansk Kloak Renoverings Teknik ApS, (58)

Danske Kloakmestre, (150)

Danske Maskinstationer og Entreprenører, (77, 78)

DUCO ApS, (56)

EasyTime, (7)

Egeplast, (147)

Emtelle Scandinavia a/s, (39)

Enregis Danmark, (76) 

Entreprenør Peter Meyer A/S, (71)

Entreprenørfirmaet Nordkysten A/S, (142)

Entreprenørfirmaet Østergaard A/S, (132)

ENVIATEC A/S,  (under broen mellem P2 og P3)

Evopipes, (131)

EXPO-NET DANMARK A/S, (40, 41)

FKSSlamson A/S, (117, 118)

Gavatec A/S, (88)

GP Entreprise, (145)

GPA Flowsystem A/S, (102)

Grundfos DK A/S, (1, 2)

Grønbech og Sønner, (95, 134)

GSV Materieludlejning A/S, (137)

Gunnar Guldbrand, (115)

Hidrostal A/S, (74)

Hydroscand A/S, (141)

I.S.T. Skandinavia ApS, (87, 106, 107, 108)

IBF Betonvarer, (52)

IC Pipe Danmark, (145)

Inja Miljøteknik A/S, (98, 99)

Ivar Haahr A/S, (40, 41)

J. Hvidtved Larsen A/S, (148)

Jesmig Group ApS, (95)

JKL Teknik A/S, (62, 63, 64)

JLM Danmark ApS, (138)

KAESER Kompressorer A/S, (146)

KLARO Renseanlegg, (under broen)

Kloakmestrenes TV Inspektion, (136)

Krüger A/S, (60)

Lapinus, (144)

Lauridsen Handel-Import A/S, (25, 46, 47)

Lauridsen Rørteknik A/S, (125 , 126, 127)

LMJ A/S, (111)

Midtgaard A/S, (143)

Mosbaek A/S, (23)

MT-Miljøteknik ApS, (103)

MultiLining ApS,  (under broen mellem P2 og P3)

Munck Forsyningsledninger a-s, (3, 4)

NCC Construction Danmark A/S, (122, 123)

Nordic Infrastructure Design, (91)

Nordisk Innovation, (26, 27, 28)

nyrup plast a/s, (11, 12)

Oldebjerg A/S, (72)

Per Aarsleff A/S, (48, 65)

Plast-Line A/S, (17, 18)

Polysan, (under broen mellem P2 og P3)

Proagria, (45)

Promitek ApS, (135)

Randers Jernstøberi A/S, (29, 30, 31)

Rejnstrup, (130)

RH Pumper, (92, 93, 94)

Ridgid Scandinavia A/S, (34, 35)

Roco A/S, (51)

Rotek A/S, (129)

S:F.L. International, (55)

Salling Plast AS, (90)

Sanistål A/S, (59)

Scanpipe a/s, (36, 37, 38, 53)

Scanvand ApS, (113)

Sejma Industries ApS, (43)

Skanseal ApS, (128)

Skybrudskompagniet, (119)

Specialfittings ApS, (116)

Stenger ApS, (109, 110)

Stennevad A/S, (89)

Søren Knudsen A/S, (70)

Trade-Line, (13, 14)

TZACHO, (149)

Ulefos A/S, (8, 9, 10)

Unipak, (44)

Uni-Seals, (57)

Uponor infra A/S, (32, 33, 54)

Vatech 2000 ApS, (100)

VEIDEC, (5)

Villy Poulsen, (120, 121)

VITEK, (139, 140)

Wapro AB, (134)

Watercare ApS, (68, 69)

Watersystems A/S, (49, 50)

Wavin, (19, 20, 21, 22)

Wintec, (80)