Rørcenterdagene - Udstilling og konferencer - Foreløbig udstillerliste 2021

Pia  Blomquist

Jeg er din kontaktperson

Skriv til mig

Indtast venligst et validt navn
Eller dit telefonnummer
Sender besked
Tak for din besked
Vi beklager

På grund af en teknisk fejl kan din henvendelse desværre ikke modtages i øjeblikket. Du er velkommen til at skrive en mail til Send e-mail eller ringe til +45 72 20 22 92.

foto fra Rørcenterdagene 2015 P1 al-laser, jkl mv

Rørcenterdagene - Udstilling og konferencer - Foreløbig udstillerliste 2021

73 firmaer (i alfabetisk orden) udstiller på Rørcenterdagene 2021. 

Stande med numre fra 1-80 er inde i det store udstillingstelt, resten 81-191 er udendørs.

På firmanavnet, er der sat et link ind til firmaets hjemmeside.(OBS! ændringer i standnumre kan forekomme)

A. & O. Johansen A/S (164, 165)

AL-Laser / Elma Instruments A/S, (186)

Amiblu Norway A/S, (176)

andersen & nielsen A/S, (168)

ASP Produktudvikling, (100, 101)

AVK International, (55, 56)

AVS Vejsikring A/S, (100, 101)

BG Millag ApS(178, 179)

Biokube, (187)

Blücher Metal A/S, (58)

Bucher Muniicipal A/S, (107, 108, 109)

Byggros A/S, (178, 179)

Care Construction, (99)

Cobalch ApS, (156)

C-TV, Tekniske Artikler A/S, (92, 93, 94 95, 96, 97)

Danpipe A/S, (159)

Dansk Højtryk A/S, (151)

Dansk Kloak Renoverings Teknik ApS, (162, 163)

Danske Kloakmestre, (150)

Danske Maskinstationer og Entreprenører, (77, 78)

DUCO ApS, (160, 161)

Egeplast, (157)

Enregis Danmark, (114) 

Entreprenør Peter Meyer A/S, (169)

Entreprenørfirmaet Østergaard A/S, (166)

Evopipes, (158)

EXPO-NET DANMARK A/S, (63, 64)

FKSSlamson A/S, (145, 146)

Gammelrand Beton, (98)

Gavatec A/S, (189)

Georg Fischer, (59)

GP Entreprise. (188)

Grønbech og Sønner, (143)

IBF Betonvarer, (113)

Jesmig Group ApS, (170)

JKL Teknik A/S, (85, 86, 87, 88, 89, 90)

KAESER Kompressorer A/S, (132)

Krüger A/S, (177)

Lapinus, (155)

Lauridsen Handel-Import A/S, (105, 106)

Lauridsen Rørteknik A/S, (103, 104)

Milwaukee, (171, 172)

Mosbaek A/S, (73)

MT-Miljøteknik ApS, (152)

MultiLining ApS,  (Ved teltet på P1)

Møllebæk  (154)

NCC Construction Danmark A/S, (135, 136)

Nordisk Innovation, (27, 28, 29)

nyrup plast a/s, (119, 120)

Ordrestyring, (153)

Per Aarsleff A/S, (81, 82, 83, 84)

Pipelife SE, (115,116)

Plast-Line A/S, (190, 191)

Randers Jernstøberi A/S, (184, 185)

RC Beton A/S, (125)

Rejnstrup, (91)

RH Pumper, (129, 130, 131)

RICO's TV-inspektion, (126, 127, 128)

Ridgid Scandinavia A/S, (34, 35)

Roco A/S, (139, 140)

Rotek A/S, (102)

S:F.L. International, (167)

Sanistål A/S, (174, 175)

Scanpipe a/s, (37, 38, 39, 40 + stand ude ved teltet)

Sejma Industries ApS, (66)

Skybrudskompagniet, (144)

Stenger ApS, (100, 101)

Søren Knudsen A/S, (149)

Trade-Line, (117, 118)

Ulefos A/S, (8141, 142)

Uponor infra A/S, (121,122, 123, 133, 134)

Vatech 2000 ApS, (173)

Villy Poulsen, (137, 138)

Watercare ApS, (147, 148)

Watersystems A/S, (110, 111, 112)

Wavin, (180, 181)