Nordisk Vandskadegruppe - Kontakt

Leon Steen Buhl

Jeg er din kontaktperson

Skriv til mig

Indtast venligst et validt navn
Eller dit telefonnummer
Sender besked
Tak for din besked
Vi beklager

På grund af en teknisk fejl kan din henvendelse desværre ikke modtages i øjeblikket. Du er velkommen til at skrive en mail til Send e-mail eller ringe til +45 72 20 24 68.

Nordisk Vandskadegruppe - Kontakt


Medlemmerne af Nordisk Vandskadegruppe 2017
Nordisk Vandskadegruppe: Fra venstre: Lars-Erik Fiskum, Mette Hesthaven, Birger Christiansen, Leon Buhl, Rolf Kling, Kaisa Kauko, Bjørn Grimsrud, Roger Andersson, Kasper Boel Nielsen, Oddvar Stensrød, Ulf Antonsson og Thomas Helmerson.

 

Danmark:

Birger Christiansen
btc@tekniq.dk

Kasper Boel Nielsen
kbn@bsf.dk

Leon Buhl
lsb@teknologisk.dk

Mette Hesthaven
mehe@tbst.dk

 

Finland:

Kaisa Kauko
kaisa.kauko@ymparisto.fi

 

Island:

Jón Sigurjónsson
jon.s@nmi.is

 

Norge:

Knut Helge Sandli
sandli@dibk.no

Lars-Erik Fiskum
lars-erik.fiskum@sintef.no

Oddvar Stensrød
oddvar.stensrod@gjensidige.no

 

Sverige:

Bertil Jönsson
bertil.jonsson@boverket.se

Johnny Andersson
johnny.andersson@ramboll.se

Roger Andersson
roger.andersson@dalarnas.se

Rolf Kling
rolf.kling@vvsforetagen.se

Thomas Helmerson
thomas.helmerson@sakervatten.se

Ulf Antonsson
ulf.antonsson@sp.se